Jesteś tutaj: HomeBydgoszczRozbudowa Grunwaldzkiej z lotu ptaka (wideo)

Rozbudowa Grunwaldzkiej z lotu ptaka (wideo)

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 24 maj 2018 22:29
Rozbudowa  Grunwaldzkiej z lotu ptaka (wideo) Fot: Dream White Studio www.StudioDW.pl

Od kilku tygodni na dobre prowadzone są prace związane z poszerzeniem ulicy Grunwaldzkiej od węzła Zachodniego do Pawłówka (budowany węzeł drogi ekspresowej S-5) do standardu dwupasmowego. Na Czyżkówko rozpoczęło się wyburzanie pierwszych budynków, najbardziej widowiskowe prace odbywają się natomiast w lesie pomiędzy Czyżkówkiem i Osową Górą.

Dodatkowo na odcinku z którego ujęcia lotnicze prezentujemy zbudowany zostanie buspas w kierunku centrum miasta. Koszt inwestycji to blisko 76 mln zł. Wykonawcą jest firma Budimex SA. Inwestycja powinna zakończyć się w II połowie przyszłego roku.

 

 

 

 

 

Po realizacji tej inwestycji zyskamy dwupasmowe połączenie ronda Grunwaldzkiego z drogą z węzłem Pawłówek. Drogowcy planują, aby była to główna droga łącząca centrum Bydgoszczy w kierunku zachodnim z drogą ekspresową S-5.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

IMG 20200117 135511 1

20 stycznia 1920 - wkroczenie wojsk polskich do Bydgoszczy

22 stycznia 1920 - oficjalne przyłaczenie Bydgoszczy do Polski

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

  • Ponad 100 tys. mieszkańców kujawsko-pomorskiego było zakażonych COVID-19

    W czwartek 21 stycznia stwierdzono 729 nowe zakażenia COVID-19 w województwie kujawsko-pomorskim, po uwzględnieniu tej liczby mamy łącznie od marca ubiegłego roku ponad 100 tys. zakażonych. W rzeczywistości liczba ta jest kilka razy wyższa, bowiem jak zaznaczają eksperci, klinicznie udaje się potwierdzić mniejszość zakażeń, bowiem wiele osób przechodzi COVID-19 bezobjaowo. Od początku pandemii zmarło w naszym województwie 2065 osób, granica 2 tys. została przekroczona we wtorek 19 stycznia.

    Etykiety: covid19
  • Eksperci przestrzegają przed dramatycznie niskimi emeryturami za 40 lat

    Obecnie przechodzący na emeryturę otrzymują średnio 50-60% ostatniej pensji, według obliczeń agencji Mercer w 2060 roku spadnie to do 25-30%, co może być dla wielu osób dramatem Eksperci uważają, że konieczne są reformy polskiego systemu emerytalnego, które mogą się wiązać z trudnymi decyzjami.

Wiadomości z regionu