Jesteś tutaj: HomeBydgoszczMłoda Prawica zaczyna w Bydgoszczy działalność

Młoda Prawica zaczyna w Bydgoszczy działalność

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 11 maj 2018 21:12

W czwartek konferencją prasową zainaugurowana została działalność Młodej Prawicy, czyli młodzieżówki Porozumienia Jarosława Gowina.

-  Jesteśmy największą i najbardziej rozpoznawalną młodzieżówką partyjną w województwie kujawsko-pomorskim – rozpoczął pewny siebie Dobromir Szymański, przewodniczący struktur w województwie kujawsko-pomorskim. Gdy padły jednak pytania na jakiej podstawie twierdzą, że są najbardziej rozpoznawalni, jakie głośne inicjatywy były ich udziałem, to przyznali, że dopiero zaczynają działać. Pochwalili się akcją charytatywną dla Domu Samotnej Matki w Krakowie i zrobieniem ankiety przedwyborczej w Inowrocławiu.

 

- Zaczęliśmy działalność w lutym, a liczymy już ponad 30 członków – przekonywał Szymański.

 

- Młodzieżówka Wolności (partii Korwina-Mikke) się rozpada - wtrącił inny działacz.

 

Widząc nie najlepszy przebieg konferencji, do akcji wkroczył randy wojewódzki Andrzej Walkowiak – Młodych przyciągnąć do polityki jest trudno. Opisane działania nie są może spektakularne, ale szczere – bronił młodych działaczy – Mi się wydaje, że jest ambitna przyszłość przed tymi młodymi ludźmi.

 

Czy będzie ambitna pokaże czas, brak pokory jest jedną z częstszych przywar polityków starszych pokoleń. Być może nauczka z debiutu sprawi, że działacze Młodej Prawicy błędów starszych kolegów nie popełnią. Wówczas, być może radny Walkowiak będzie miał racje, że przyszłość przed nimi.

 

Warte obejrzenia

  • Zawisza przybliża się do III ligi

    W sobotę grała 22 kolejka IV ligi, w której zobaczyliśmy kolejne pojedynki pomiędzy klubami z grupy mistrzowskiej, walczącymi o awans do III ligi. Najciekawiej zapowiadał się mecz we Włocławku pomiędzy Liderem i liderującym w tabeli Zawiszą Bydgoszcz. Miał być to mecz na szczycie, okazał się jednak dość jednostronny.

    Etykiety: piłka nożna
  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu