Jesteś tutaj: HomeBydgoszczRadni opozycji nie mają wątpliwości co do funkcjonowania spółki ProNatura

Radni opozycji nie mają wątpliwości co do funkcjonowania spółki ProNatura

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 26 marzec 2018 16:47

W porządku dzisiejszej Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska była informacja o funkcjonowaniu i sytuacji spółki komunalnej ProNatura. Przedstawiciele spółki nie musieli obawiać się trudnych pytań – nawet ze strony radnych opozycji.

Przeglądając Facebook-a można było zauważyć w ostatnim czasie wpisy polityków Prawa i Sprawiedliwości, którzy zarzucali ProNaturze zlecanie nietanich usług jednemu z bydgoskich publicystów, który dość krytycznie wypowiada się o prawicy. Na dzisiejszej komisji radni PiS-u o to jednak nie pytali.

 

Radni opozycji nie mieli również wątpliwości co do ujawnionej przez nas informacji, iż koszt organizacji oficjalnego przecięcia wstęgi w Międzygminnym Kompleksie Unieszkodliwiania Odpadów to ponad 100 tys. zł.

 

Można zatem uznać, że działalność spółki oceniana jest niemal przez całą Radę Miasta pozytywnie. Prezentowanie radnym informacji przez władze spółek komunalnych, jest istotnym transparentnego ich funkcjonowania.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Michał Żurowski wzmocni Zawiszę

  Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza będzie miało koordynatora ds. szkolenia. To zadanie powierzone będzie byłemu piłkarzowi Michałowi Żurowskiemu, obecnie wykładowcy na UKW i kursach trenerskich.

 • Podsumowanie roku Zawiszy Bydgoszcz

  Rok 2018 powoli dobiega końca, przygotowaliśmy jego klubowe podsumowanie w Zawiszy Bydgoszcz. Był to rok awansu do V ligi oraz budowania dobrej pozycji wyjściowej przed rundą wiosenną, po której jak wszyscy kibice niebiesko-czarnych liczymy na awans do IV ligi. W między czasie mieliśmy też widowiskową prezentację na Brdzie.  Zapraszamy do oglądania.

Wiadomości sportowe

99. rocznica powrotu Bydgoszczy do niepodległej Polski

Kosma Złotowski

 • Walka z nienawiścią bardziej pod publiczkę niż na serio

  Zabójstwo prezydenta Gdańska wstrząsnęło na tyle Polakami, iż zaczęto dyskutować o tym, czy nie przekroczono już pewnych granic w debacie publicznej oraz o potrzebie walki z szeroko pojętym ,,hejtem”. Problem w tym, że wywołało to kolejny spór, w którym obozy polityczne wzajemnie się oskarżają o to kto jest gorszy i bardziej nienawidzi drugich.

 • PO rozpoczyna bojkot TVP

  We wtorek Zarząd Krajowy Platformy Obywatelskiej wezwał swoich członków do nieuczestniczenia w programach Telewizji Polskiej zarówno na szczeblu centralnym oraz regionalnym, czyli także na antenie TVP Bydgoszcz. Partia oczekuje dymisji zarządu.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.