Jesteś tutaj: HomeBydgoszczRadni opozycji nie mają wątpliwości co do funkcjonowania spółki ProNatura

Radni opozycji nie mają wątpliwości co do funkcjonowania spółki ProNatura

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 26 marzec 2018 16:47

W porządku dzisiejszej Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska była informacja o funkcjonowaniu i sytuacji spółki komunalnej ProNatura. Przedstawiciele spółki nie musieli obawiać się trudnych pytań – nawet ze strony radnych opozycji.

Przeglądając Facebook-a można było zauważyć w ostatnim czasie wpisy polityków Prawa i Sprawiedliwości, którzy zarzucali ProNaturze zlecanie nietanich usług jednemu z bydgoskich publicystów, który dość krytycznie wypowiada się o prawicy. Na dzisiejszej komisji radni PiS-u o to jednak nie pytali.

 

Radni opozycji nie mieli również wątpliwości co do ujawnionej przez nas informacji, iż koszt organizacji oficjalnego przecięcia wstęgi w Międzygminnym Kompleksie Unieszkodliwiania Odpadów to ponad 100 tys. zł.

 

Można zatem uznać, że działalność spółki oceniana jest niemal przez całą Radę Miasta pozytywnie. Prezentowanie radnym informacji przez władze spółek komunalnych, jest istotnym transparentnego ich funkcjonowania.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Skrót: Naprzód Jabłonowo – Zawisza Bydgoszcz

  W relacji z meczu 2 kolejki V ligi pisaliśmy, że wynik spotkana nie odzwierciedla emocji jakie panowały na boisku, zwłaszcza w pierwszej połowie, która mogła postawić niebiesko-czarnych w trudnej sytuacji. Te emocje chcemy Wam pokazać przez emisję skrótu z tego meczu.

 • Wbrew wynikowi dla Zawiszy nie była to łatwa przeprawa

  Wynik 2 kolejki V ligi rozgrywanej w Jabłonowie Pomorskim może sugerować, że niebiesko-czarni zespołowi Naprzodu zgotowali pogrom na boisku. Będąc na meczu przeżywało się jednak ogromne emocje, bowiem gospodarze mieli sytuację, aby sprawić niespodziankę w meczu przeciwko Zawiszy.

Wiadomości sportowe

Kosma Złotowski

 • O tym jak samoloty celowo rozpylają nad Polską truciznę

  Rozwój technologii sprawia, że w internecie każdy może publikować właściwie wszystko co mu przyjdzie do głowy. Pozwala to np. rozpowszechniać teorie o tym jak za pomocą szczepionek planuje się dokonać ,,depopulacji ludzkości”, truć mają nas natomiast chemikalia celowo wypuszczane przez latające samoloty tzw. ,,chemitrails”. Gorzej, gdy takie teorie zaczynają rozpowszechniać przedstawiciele polskiego parlamentu, izby którzy mimo wszystko powinni starać się dbać o poważny wizerunek.

 • Czy kujawsko-pomorscy rolnicy otrzymają we wrześniu pomoc rządową?

  Susza kolejny rok z rzędu nie oszczędza kujawsko-pomorskich rolników, choć w tym roku skala tego zjawiska jest szczególna. 31 lipca Rada Ministrów zdecydowała się przeznaczyć na pomoc dla poszkodowanych przez suszę blisko 800 mln zł, mówi się nieoficjalnie nawet o zwiększeniu tej kwoty. Żeby rolnicy otrzymali pieniądze we wrześniu, do końca tego tygodnia samorządy powinny zakończyć szacowanie szkód.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.