Jesteś tutaj: HomeBydgoszczRadni opozycji nie mają wątpliwości co do funkcjonowania spółki ProNatura

Radni opozycji nie mają wątpliwości co do funkcjonowania spółki ProNatura

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 26 marzec 2018 16:47

W porządku dzisiejszej Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska była informacja o funkcjonowaniu i sytuacji spółki komunalnej ProNatura. Przedstawiciele spółki nie musieli obawiać się trudnych pytań – nawet ze strony radnych opozycji.

Przeglądając Facebook-a można było zauważyć w ostatnim czasie wpisy polityków Prawa i Sprawiedliwości, którzy zarzucali ProNaturze zlecanie nietanich usług jednemu z bydgoskich publicystów, który dość krytycznie wypowiada się o prawicy. Na dzisiejszej komisji radni PiS-u o to jednak nie pytali.

 

Radni opozycji nie mieli również wątpliwości co do ujawnionej przez nas informacji, iż koszt organizacji oficjalnego przecięcia wstęgi w Międzygminnym Kompleksie Unieszkodliwiania Odpadów to ponad 100 tys. zł.

 

Można zatem uznać, że działalność spółki oceniana jest niemal przez całą Radę Miasta pozytywnie. Prezentowanie radnym informacji przez władze spółek komunalnych, jest istotnym transparentnego ich funkcjonowania.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Korzystny dla Zawiszy mecz w Pruszczu

  W ten weekend Zawiszy na boisku nie zobaczyliśmy, bowiem K-PZPN przystał na prośbę Cyklonu Kończewice, aby mecz 11 kolejki przeciwko niebiesko-czarnym przesunąć na 24 listopada, z powodu plagi chorób zawodników młodzieżowych. Kibiców Zawiszy powinien zainteresować jednak mecz wicelidera z trzecią drużyną w tabeli.

 • W sobotę Zawisza nie zagra

  Planowany w Chełmży mecz 11 kolejki V ligi pomiędzy Cyklonem Kończewice, a Zawiszą Bydgoszcz nie dojdzie do skutku w pierwotnym terminie, czyli w sobotę 20 października. O zmianę terminu meczu zawnioskowali gospodarze.

Wiadomości sportowe

 • Na północy zanosi się na remis

  Na chwilę obecną jedną z najbardziej wyczekiwanych informacji są wyniki wyborów do Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Od tych wyników zależeć będzie to, czy będzie szansa na zmianę na stanowisku marszałka województwa. Z naszych wyliczeń wynika, że w okręgu nr 2 mamy remis pomiędzy Koalicją Obywatelską oraz Prawem i Sprawiedliwością.

 • Według sondażu Koalicja Obywatelska wygrywa

  Z sondażowych wyników wyborów - exit poll - w skali kraju wybory do sejmików wygrał PiS, w kujawsko-pomorskim jednak wygrywa Koalicja Obywatelska. Dokładniejsze wyniki wyborów będą znane po spłynięciu protokołów z obwodowych komisji, co nastapi za kilka godzin.

Wiadomości z regionu

Kosma Złotowski

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.