Jesteś tutaj: HomeBydgoszczRadni opozycji nie mają wątpliwości co do funkcjonowania spółki ProNatura

Radni opozycji nie mają wątpliwości co do funkcjonowania spółki ProNatura

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 26 marzec 2018 16:47

W porządku dzisiejszej Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska była informacja o funkcjonowaniu i sytuacji spółki komunalnej ProNatura. Przedstawiciele spółki nie musieli obawiać się trudnych pytań – nawet ze strony radnych opozycji.

Przeglądając Facebook-a można było zauważyć w ostatnim czasie wpisy polityków Prawa i Sprawiedliwości, którzy zarzucali ProNaturze zlecanie nietanich usług jednemu z bydgoskich publicystów, który dość krytycznie wypowiada się o prawicy. Na dzisiejszej komisji radni PiS-u o to jednak nie pytali.

 

Radni opozycji nie mieli również wątpliwości co do ujawnionej przez nas informacji, iż koszt organizacji oficjalnego przecięcia wstęgi w Międzygminnym Kompleksie Unieszkodliwiania Odpadów to ponad 100 tys. zł.

 

Można zatem uznać, że działalność spółki oceniana jest niemal przez całą Radę Miasta pozytywnie. Prezentowanie radnym informacji przez władze spółek komunalnych, jest istotnym transparentnego ich funkcjonowania.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Piaseczno oddaje Zawiszy walkower – do awansu zostało niewiele

  Planowany na najbliższą sobotę mecz pomiędzy Gryfem Piaseczno oraz Zawiszą Bydgoszcz nie dojdzie do skutku. Piłkarze z Krajny oddali mecz walkowerem. Oznacza to, że niebiesko-czarni będą w ten weekend pauzować.

 • Młodzieżowe reprezentacje trenują w Bydgoszczy

  Na obiektach Zawiszy Bydgoszcz przy ulicy Gdańskiej rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji piłkarskich U20 i U21. Trenerzy Jacek Magiera i Czesław Michniewicz na obiektach CWZS prowadzą treningi z piłkarzami powołanymi do kadr narodowych.

Wiadomości sportowe

Kosma Złotowski

 • Coraz więcej turystów nocuje w kujawsko-pomorskim

  Za nami zlot miłośników motocyklów marki Harleya Davidsona, na którym zyskała przede wszystkim branża turystyczna. GUS opublikował natomiast wstępne informacje dotyczące turystyki w województwie za rok 2017.

 • Facebook szykuje kolejne zmiany. Odpowiedź na skandal z Cambridge Analitisc

  Facebook zapowiada, że będzie dokładnie weryfikował reklamodawców i wyraźnie oznaczał reklamy problemowe dotyczące wyborów bądź tematów politycznych. Weryfikację będą przechodzić również administratorzy stron z dużą liczbą fanów, co ma utrudnić zarządzanie stronami za pomocą fałszywych kont. Zmiany są już w fazie testów, jeszcze wiosną mają zostać wprowadzone w Stanach Zjednoczonych. Serwis Marka Zuckerberga będzie też nagradzać osoby, które zgłoszą nadużycia dotyczące wykorzystywania danych osobowych użytkowników. To kolejne zmiany będące pokłosiem skandalu Cambridge Analytica.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.