Jesteś tutaj: HomeBydgoszczBydgoski Rower Aglomeracyjny z kolejnym poślizgiem

Bydgoski Rower Aglomeracyjny z kolejnym poślizgiem

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz środa, 14 marzec 2018 12:41

W czwartek 15 marca nie będzie dniem startu BRA jak planowano. Bardziej spodziewać możemy się tego w przyszłym tygodniu - ustaliliśmy u operatora. Plany zweryfikowała dość uciążliwa aura.

Pierwotnie start BRA  w nowej formule planowano na 1 marca. Nowa formuła zakładała rozbudowę znanej nam z poprzednich lat sieci stacji dokujących, o kolejne w Fordonie. Łącznie będziemy mogli za kilka tygodni korzystać z 53 stacji.

 

Ujemne temperatury wymusiły poślizg. Jak się dzisiaj dowiedzieliśmy, skutki zmarznięcia ziemii są odczuwalne do dzisiaj, dlatego start BRA najprawdopodobniej będzie miał miejsce w przyszłym tygodniu. Operator chce wystartowad, gdy wszystkie 53 stacje będą już funkcjonowały.

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Zawisza do wiosny będzie przygotowywał się z IV ligowcami

  Po udanej rundzie jesiennej przed piłkarzami Zawiszy kilka spokojnych tygodni. Do trenowania wrócą dopiero po nowym roku. Już dzisiaj znamy plan gier sparingowych, w ramach których Zawisza zmierzy się z kilkoma klubami grających klasę wyżej, w IV lidze.

 • Co tam w niższych ligach słychać?

  Liderem w B kasie grupie III po rundzie jesiennej jest reaktywowany klub Gwiazdy Bydgoszcz. Jak radzą sobie natomiast byli rywale Zawiszy? Sprawdzamy.

Wiadomości sportowe

Kosma Złotowski

 • YouTube apeluje do internautów o zablokowanie artykułu 13

  12 września Parlament Europejski przyjął dyrektywę o prawach autorskich i jednolitym rynku cyfrowym, ochrzczonym przez polskich internautów jako ACTA II. Dużo kontrowersje budzi treść przyjętego artykułu 13. Od pewnego czasu najpopularniejszy światowy serwis hostujący filmy YouTube (własność Google) informuje swoich użytkowników z Unii Europejskiej, o szkodliwości zapisów tego artykułu.

 • Otwarcie kolejnego odcinka drogi ekspresowej S-5 przesunięte

  Odcinek Białe Błota – Tryszczyn drogi ekspresowej S-5 ukończony będzie kilka miesięcy później niż pierwotnie zakładano. Nowy termin oddania inwestycji do użytku to marzec 2020 roku.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.