Jesteś tutaj: HomeBydgoszczLuty również dobry w Porcie Lotniczym Bydgoszcz

Luty również dobry w Porcie Lotniczym Bydgoszcz

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 06 marzec 2018 00:54
Luty również dobry w Porcie Lotniczym Bydgoszcz Fot: Bartosz Bieliński

Po fatalnym roku 2017 Port Lotniczy Bydgoszcz odbija się – luty jest kolejnym miesiące z rzędu, w którym odnotowywana jest tendencja wzrostowa jeżeli chodzi o liczbę pasażerów.

W styczniu bydgoskie lotnisko obsłużyło ponad 24 tys. pasażerów, co okazało się jeżeli chodzi o styczniowe wyniki historycznym rekordem. W lutym obsłużono niespełna 24 tys. pasażerów – dokładniej według statystyk portu – 23.703. Jest to wzrost dynamiki o 34,6% w stosunku do lutego 2017 roku (17,6 tys. pasażerów), jednocześnie najgorszego miesiąca ubiegłego roku. Mamy również wzrost w stosunku do roku 2016, gdy luty zakończył się niespełna 21,5 tys. pasażerami.

 

Z oficjalnego komunikatu Portu Lotniczego Bydgoszcz wynika, że wpływ na wzrost dynamiki miały przede wszystkim połączenia z Lwowem, lotniskiem Londyn Luton oraz większej liczbie połączeń z Frankfurtem.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

Kosma Złotowski

  • Związkowcy grożą, że maturzyści mogą nie zostać sklasyfikowani

    Wczoraj informowaliśmy o stanowisku Międzyszkolnego Komitetu Strajkowego, który zadeklarował, że maturzyści nie muszą się obawiać o wystawienie ocen końcowych, bez których nie będą w maju mogli przystąpić do matur. Wieczorem tę deklarację zdementowały związki zawodowe. Oznacza to, że maturzyści nie mogą spać spokojnie.

    Etykiety: strajk nauczycieli
  • Komitet Strajkowy: Uczniowie będą sklasyfikowani

    Przed świętami zawiązał się w Warszawie Międzyszkolny Komitet Strajkowy pracowników oświaty, który dzisiaj podjął decyzję o tym, że maturzyści otrzymają oceny końcowe, jednocześnie jego przedstawiciele krytykowali rząd za brak rzeczowej woli dialogu. Najważniejsze dla maturzystów jest jednak to, że otrzymają oceny końcowe i będą mogli przystąpić w maju do matur.

    Etykiety: strajk nauczycieli

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.