Jesteś tutaj: HomeBydgoszczCiekawe licytacje bydgoskiego sztabu WOŚP

Ciekawe licytacje bydgoskiego sztabu WOŚP

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 14 styczeń 2018 16:28
Ciekawe licytacje bydgoskiego sztabu WOŚP media.wosp.org.pl

Od rana w całej Polsce trwa finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której celem jest wyrównywanie szans w leczeniu noworodków. Szacunki z godziny 16 wskazują, iż udało się zebrać prawie 19 mln zł.

Miejscem centralnym jeżeli chodzi o finał WOŚP jest tradycyjnie Stary Rynek. O godzinie 20:00 odbędzie się tradycyjne Światełko do nieba, czyli pokaz sztucznych ogni. W trakcie bydgoskiego finału zagrają m.in.: Hemp Gru i Monika Lewczuk.

 

Co roku w ramach WOŚP odbywają się również licytacje ciekawych przedmiotów. Były marszałek Sejmu RP Radosław Sikorski proponuje wspólną wycieczkę rowerową – na chwilę obecną ta aukcja osiągnęła pułap 5,7 tys. zł. Natomiast radny wojewódzki Roman Jasiakiewicz wystawił odłamek od bomby z Kragujewca z Serbii - 8 września 1999 r mieszkańcy Bydgoszczy i bydgoskie firmy pośpieszyły z pomocą humanitarną mieszkańcom miasta Kragujewac w Serbii . Z tym miastem Bydgoszcz od 30 lat utrzymywała stosunki partnerskie . Wyjazd miasto Bydgoszcz organizowało wspólnie z Oddziałem Wojewódzkim PCK w Bydgoszczy. Przekazaliśmy mieszkańcom Kragujewca 60 ton darów / 3 tiry / najbardziej potrzebnych artykułów takich jak środki czystości , środki do dezynfekcji , olej jadalny ,cukier itp . Na miejscu zobaczyliśmy dramat wojny , dramat mieszkańców Kragujewca .Władze tego miasta pokazały nam także zbombardowane Zakłady Zastawy . Na posadzce Zakładów tysiące odłamków bomb . Totalne zniszczenia ! Szanujmy i doceniajmy Pokój!

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

Archigeum2017
Jasiakiewicz

 

Kosma Złotowski

  • Wiceprezes ZNP zapowiada, że nie ucierpią maturzyści

    Strajk pracowników oświaty to obecnie w Polsce temat numer jeden, ale trudno się dziwić, bowiem tegoroczni maturzyści nie wiedzą nawet na czym stoją, czy dostaną dopuszczeni do egzaminów w maju. Taka sytuacja mogłaby pokrzyżować ich życiowe plany. Dzisiaj w studiu TVN24 wiceprezes Związku Nauczycielstwa Polskiego zapowiedział zmianę taktyki.

    Etykiety: strajk nauczycieli
  • Ministerstwo zachęca do pisania e-pism ogólnych

    Dla załatwienia wielu spraw urzędowych są gotowe druki formularzy, ale nie sposób przewidzieć wszystkich możliwych spraw. W takiej sytuacji możemy skierować do wybranego przez nas urzędu pismo ogólne. Do korzystania z tej możliwości w ramach korespondencji elektronicznej zachęca Ministerstwo Cyfryzacji.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.