Jesteś tutaj: HomeBydgoszczSubstancja oleista dostała się do Kanału Bydgoskiego

Substancja oleista dostała się do Kanału Bydgoskiego

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 04 listopad 2017 14:48

Strażacy z Grupy Ratownictwa Chemicznego skierowani zostali w sobotę na Kanał Bydgoski, gdzie zauważono unoszącą się dziwną substancję. Strażakom udało się zablokować jej dopływ do kanału oraz podjęli działania zabezpieczające na wodzie.

 

Funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej ustalili, że substancja wypływa z kanału burzowego, z którego wylot został w pierwszej kolejności zabezpieczony. Następnie strażacy rozpoczęli neutralizację oleistej plamy. Nie jest to zadanie łatwe, bowiem rozciąga się ona na dość sporym odcinku Kanału Bydgoskiego.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

  • PKP ma pomysł na odbudowę kolei do Świecia

    O powrocie pociągów do Świecia, gdzie fragment torów został nawet rozebrany i zagospodarowany pod drogę gminą, mówi się od pewnego czasu. Duże nadzieje daje umieszczenie tej inwestycji w rządowym programie Kolej Plus. Przy okazji prac koncepcyjnych opracowano nawet pewną koncepcję.

  • Prawie co trzeci wypadek w naszym województwie z udziałem pieszych!

    W Sejmie toczą się prace, głównie na Komisji Infrastruktury, nad przygotowanym przez Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego raportem na temat sytuacji na drogach w 2018 roku. Z opracowania dowiadujemy się, że Polska nadal jest w czołówce jeżeli chodzi o ofiary śmiertelne w Unii Europejskiej, natomiast w kujawsko-pomorskim statystycznie ginie najwięcej pieszych w Polsce.

    Etykiety: piesi

Wiadomości z regionu

Śledź nas