Jesteś tutaj: HomeBydgoszczParkując samochód upewnijmy się, że sam nie odjedzie

Parkując samochód upewnijmy się, że sam nie odjedzie

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 08 październik 2017 19:31
Parkując samochód upewnijmy się, że sam nie odjedzie Fot: Paweł Zielke

Można powiedzieć, że to jedna z podstawowych zasad bezpieczeństwa. W piątek przed południem po schodach prowadzących w kierunku kościoła katedralnego zjechał samochód Operl Zafira, który następnie uderzył w ścianę świątyni. Całe szczęście, że nikt nie stał na jego drodze.

Tuż obok zdarzenia stała grupa turystów, strach zatem pomyśleć co mogłoby się stać, gdyby ktoś znalaz się na trasie przemieszczania się pojazdu. Okazało się, że znajdujący się bez opieki samochód samoistnie ruszył po schodach. Właściciel pojazdu na miejscu pojawił się dopiero po chwili. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zapomniał on zaciągnąć hamulec ręczny.

 

Policjanci zdecydowali o ukaraniu go mandatem.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Poczta Polska gratuluje Zawiszy awansu

    Za naszym pośrednictwem gratulacje z okazji awansu Zawiszy do IV ligi złożył dyrektor Regionu Bydgoszcz Poczty Polskiej Karol Górski. Tuż przed rozpoczęciem rozgrywek rundy wiosennej Poczta Polska wyemitowała znaczek i kartkę pocztową poświęconą bydgoskiemu Zawiszy.

  • Zawisza ,,gromiąc” żegna się z okręgówką

    Już przed meczem było wiadome, że jego wynik nie będzie miał specjalnego znaczenia, bowiem Zawisza awans do IV ligi wywalczył już kilka tygodni temu. Było to jednak pożegnanie z V ligą i wokół tego pożegnania budowano cały spektakl. Można jednak powiedzieć, że Zawisza w dobrym stylu pożegnał się z okręgówką.

    Etykiety: Zawisza Bydgoszcz

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.