Jesteś tutaj: HomeBydgoszczParkując samochód upewnijmy się, że sam nie odjedzie

Parkując samochód upewnijmy się, że sam nie odjedzie

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 08 październik 2017 19:31
Parkując samochód upewnijmy się, że sam nie odjedzie Fot: Paweł Zielke

Można powiedzieć, że to jedna z podstawowych zasad bezpieczeństwa. W piątek przed południem po schodach prowadzących w kierunku kościoła katedralnego zjechał samochód Operl Zafira, który następnie uderzył w ścianę świątyni. Całe szczęście, że nikt nie stał na jego drodze.

Tuż obok zdarzenia stała grupa turystów, strach zatem pomyśleć co mogłoby się stać, gdyby ktoś znalaz się na trasie przemieszczania się pojazdu. Okazało się, że znajdujący się bez opieki samochód samoistnie ruszył po schodach. Właściciel pojazdu na miejscu pojawił się dopiero po chwili. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zapomniał on zaciągnąć hamulec ręczny.

 

Policjanci zdecydowali o ukaraniu go mandatem.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Dziesięć lat temu ostatni raz na Zawiszy grała pierwsza reprezentacja

    18 listopada 2009 roku reprezentacja Polski podejmowała na stadionie bydgoskiego Zawiszy reprezentację Kanady. Przez kolejną dekadę nie było nam dane oglądać pierwszej piłkarskiej reprezentacji podczas meczu w Bydgoszczy. Tamto spotkanie mogło zostać zapamiętane przez oprawę, jaką przygotowali miejscowi kibice Zawiszy pt. ,,Z orłem w koronie po jednej stronie”.

    Etykiety: piłka nożna
  • Nasz bohater!

    We wtorkowy wieczór w meczu eliminacji do Euro 2020 na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski pokonała Słowenię 3:2, pieczętując zwycięstwo grupie G, co skutkuje awansem do turnieju. Decydującego gola zdobył Jacek Góralski, chłopak z Bydgoszczy.

    Etykiety: Jacek Góralski

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu

Śledź nas