Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPolicjanci uratowali desperata

Policjanci uratowali desperata

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 03 luty 2013 19:19

24-latek zadzwonił na policję i poinformował, że zamierza popełnić samobójstwo. Niedoszły samobójca wyjaśnił, że znajduje się na Moście Fordońskim, na którym zamierzał się powiesić.

 

Dyżurny natychmiast skierował na miejsce najbliższy patrol, który miał potwierdzić tą informację. Funkcjonariusze, którzy dotarli tam jako pierwsi zauważyli młodego mężczyznę stojącego już po zewnętrznej stronie balustrady. Ponadto desperat miał na szyi założoną pętlę zrobioną z kabla, którego drugi koniec przymocował do elementów konstrukcyjnych mostu - relacjonuje wydarzenia z okolic godziny 5 rano sierż. szt. Piotr Duziak.

 

Policjanci przekonali desperata do zmiany planów. Został on zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala. .

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Dziesięć lat temu ostatni raz na Zawiszy grała pierwsza reprezentacja

  18 listopada 2009 roku reprezentacja Polski podejmowała na stadionie bydgoskiego Zawiszy reprezentację Kanady. Przez kolejną dekadę nie było nam dane oglądać pierwszej piłkarskiej reprezentacji podczas meczu w Bydgoszczy. Tamto spotkanie mogło zostać zapamiętane przez oprawę, jaką przygotowali miejscowi kibice Zawiszy pt. ,,Z orłem w koronie po jednej stronie”.

  Etykiety: piłka nożna
 • Nasz bohater!

  We wtorkowy wieczór w meczu eliminacji do Euro 2020 na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski pokonała Słowenię 3:2, pieczętując zwycięstwo grupie G, co skutkuje awansem do turnieju. Decydującego gola zdobył Jacek Góralski, chłopak z Bydgoszczy.

  Etykiety: Jacek Góralski

Wiadomości sportowe

 • Od niedzieli duże zmiany w rozkładach jazdy

  W połowie grudnia, co roku na kolei ma miejsce ważne wydarzenie, mianowicie w życie wchodzą rozkłady jazdy pociągów na nowy sezon. Osobom wybierającym się w podróż zalecamy sprawdzenie nowego rozkładu, bowiem zmiany dotyczą większości kursów.

  Etykiety: kolej
 • Nasz raport w sprawie drogi ekspresowej S-5

  Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zapowiadała oddanie dwóch odcinków drogi ekspresowej S-5, w województwie kujawsko-pomorskim, jeszcze w tym roku. Mamy prawie połowę grudnia, a na razie brak oficjalnych terminów. Przedstawiamy analizę również co do pozostałych odcinków.

Wiadomości z regionu

Śledź nas