Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPolicjanci uratowali desperata

Policjanci uratowali desperata

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 03 luty 2013 19:19

24-latek zadzwonił na policję i poinformował, że zamierza popełnić samobójstwo. Niedoszły samobójca wyjaśnił, że znajduje się na Moście Fordońskim, na którym zamierzał się powiesić.

 

Dyżurny natychmiast skierował na miejsce najbliższy patrol, który miał potwierdzić tą informację. Funkcjonariusze, którzy dotarli tam jako pierwsi zauważyli młodego mężczyznę stojącego już po zewnętrznej stronie balustrady. Ponadto desperat miał na szyi założoną pętlę zrobioną z kabla, którego drugi koniec przymocował do elementów konstrukcyjnych mostu - relacjonuje wydarzenia z okolic godziny 5 rano sierż. szt. Piotr Duziak.

 

Policjanci przekonali desperata do zmiany planów. Został on zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala. .

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Co się odwlecze to nie uciecze

    Derbami Zawisza – Chemik niebiesko-czarni mieli rozegrać pierwszy po latach przerwy mecz na stadionie Zawiszy przy ulicy Gdańskiej – mecz planowany był na inauguracje rundy wiosennej w marcu. Do meczu jednak nie doszło z uwagi na epidemię COVID-19, z powodu której w IV lidze nie rozpoczęto nawet rundy wiosennej. Los chciał, że Zawisza podejmie Chemika na inaugurację sezonu 2020/2021.

    Etykiety: piłka nożna
  • Kolejny dobry występ nadziei polskiego tenisa z Kujaw

    We Wrocławiu odbyły się zawody w tenisie juniorskim do lat 18. Dobry występ odnotowała na nich Zuzanna Szczepańska, uczennica II LO w Inowrocławiu, która wywalczyła dwa medale. Dla

    Szczepańskiej było to pożegnanie z rozgrywkami juniorskimi.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu