Jesteś tutaj: HomeBydgoszczCo ciekawego wydarzy się podczas 25 finału WOŚP

Co ciekawego wydarzy się podczas 25 finału WOŚP

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 13 styczeń 2017 07:26
Co ciekawego wydarzy się podczas 25 finału WOŚP Archiwum

Corocznie w Bydgoszczy centralnym miejscem odbywania się finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest Stary Rynek. Tak też będzie również w tym roku. Impreza zacznie się o godzinie 12:00, kwestujących wolontariuszy zapewne spotkać będziemy mogli zaś od wczesnych godzin porannych.

 

Tegoroczna zbiórka będzie prowadzona na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

 

Od godziny 12:00 na płycie Starego Rynku odbywać będą się pokazy taneczne. Godzinę później wystąpi Over The Under, a po nim Chili crew. Główny artysta, który występować ma od godziny 19:00 aż to corocznego światełka do nieba jest na razie niespodzianką. Bydgoski koncert zakończy występ Agnieszki Twardowskiej.

 

Na Starym Rynku pojawić ma się również grupa rekonstrukcyjna, będzie zatem z kim zrobić sobie zdjęcie. Ciekawym wydarzeniem towarzyszącym może być natomiast Wirtualne Muzeum Konsol i Gier Wideo PreHistoria.pl, które w godzinach 11:00 – 16:00 działać będzie w gmachu Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej. Będzie okazja, aby pograć w hity sprzed lat jak chociażby Super Mario Bros.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

Kosma Złotowski

  • Wiceprezes ZNP zapowiada, że nie ucierpią maturzyści

    Strajk pracowników oświaty to obecnie w Polsce temat numer jeden, ale trudno się dziwić, bowiem tegoroczni maturzyści nie wiedzą nawet na czym stoją, czy dostaną dopuszczeni do egzaminów w maju. Taka sytuacja mogłaby pokrzyżować ich życiowe plany. Dzisiaj w studiu TVN24 wiceprezes Związku Nauczycielstwa Polskiego zapowiedział zmianę taktyki.

    Etykiety: strajk nauczycieli
  • Ministerstwo zachęca do pisania e-pism ogólnych

    Dla załatwienia wielu spraw urzędowych są gotowe druki formularzy, ale nie sposób przewidzieć wszystkich możliwych spraw. W takiej sytuacji możemy skierować do wybranego przez nas urzędu pismo ogólne. Do korzystania z tej możliwości w ramach korespondencji elektronicznej zachęca Ministerstwo Cyfryzacji.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.