Jesteś tutaj: HomeBydgoszczCo ciekawego wydarzy się podczas 25 finału WOŚP

Co ciekawego wydarzy się podczas 25 finału WOŚP

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 13 styczeń 2017 07:26
Co ciekawego wydarzy się podczas 25 finału WOŚP Archiwum

Corocznie w Bydgoszczy centralnym miejscem odbywania się finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest Stary Rynek. Tak też będzie również w tym roku. Impreza zacznie się o godzinie 12:00, kwestujących wolontariuszy zapewne spotkać będziemy mogli zaś od wczesnych godzin porannych.

 

Tegoroczna zbiórka będzie prowadzona na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

 

Od godziny 12:00 na płycie Starego Rynku odbywać będą się pokazy taneczne. Godzinę później wystąpi Over The Under, a po nim Chili crew. Główny artysta, który występować ma od godziny 19:00 aż to corocznego światełka do nieba jest na razie niespodzianką. Bydgoski koncert zakończy występ Agnieszki Twardowskiej.

 

Na Starym Rynku pojawić ma się również grupa rekonstrukcyjna, będzie zatem z kim zrobić sobie zdjęcie. Ciekawym wydarzeniem towarzyszącym może być natomiast Wirtualne Muzeum Konsol i Gier Wideo PreHistoria.pl, które w godzinach 11:00 – 16:00 działać będzie w gmachu Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej. Będzie okazja, aby pograć w hity sprzed lat jak chociażby Super Mario Bros.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Przeżyjmy te chwile raz jeszcze

    Europejska Federacja Lekkoatletyczna – European Athletics – opublikował niespełna trzyminutowy film podsumowujących tegoroczne Drużynowego Mistrzostwa Europy Super Liga, których gospodarzem była Bydgoszcz. Bohaterami filmu są reprezentanci Polski, ale czemu się dziwić, skoro zdominowali oni ten turniej, odnosząc historyczne zwycięstwo.

  • Brytyjskie media żyły wpadką w Bydgoszczy

    Równy tydzień temu kończyły się Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, których gospodarzem była Bydgoszcz. Historyczny triumf reprezentacji Polski zapamiętamy na długo, a w innych krajach naturalne jest, że uwaga zwrócona była w inne kwestie. Brytyjskie media wyjaśniają dość zagadkową dyskwalifikację brytyjskiej sztafety 4x400 metrów, w jednej z ostatnich konkurencji turnieju.

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu

Śledź nas