Jesteś tutaj: HomeBydgoszczCo ciekawego wydarzy się podczas 25 finału WOŚP

Co ciekawego wydarzy się podczas 25 finału WOŚP

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 13 styczeń 2017 07:26
Co ciekawego wydarzy się podczas 25 finału WOŚP Archiwum

Corocznie w Bydgoszczy centralnym miejscem odbywania się finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest Stary Rynek. Tak też będzie również w tym roku. Impreza zacznie się o godzinie 12:00, kwestujących wolontariuszy zapewne spotkać będziemy mogli zaś od wczesnych godzin porannych.

 

Tegoroczna zbiórka będzie prowadzona na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

 

Od godziny 12:00 na płycie Starego Rynku odbywać będą się pokazy taneczne. Godzinę później wystąpi Over The Under, a po nim Chili crew. Główny artysta, który występować ma od godziny 19:00 aż to corocznego światełka do nieba jest na razie niespodzianką. Bydgoski koncert zakończy występ Agnieszki Twardowskiej.

 

Na Starym Rynku pojawić ma się również grupa rekonstrukcyjna, będzie zatem z kim zrobić sobie zdjęcie. Ciekawym wydarzeniem towarzyszącym może być natomiast Wirtualne Muzeum Konsol i Gier Wideo PreHistoria.pl, które w godzinach 11:00 – 16:00 działać będzie w gmachu Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej. Będzie okazja, aby pograć w hity sprzed lat jak chociażby Super Mario Bros.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Kolejny remis Zawiszy w przygotowaniach do rundy jesiennej

  W sobotę, w samo południe, rozpoczął się mecz sparingowy pomiędzy V-ligowcami Zawiszą Bydgoszcz i Wisłą Tczew (okręg malborski). Podobnie jak ubiegłotygodniowy sparing ze Spartą Brodnica, mecz ten zakończył się remisem.

 • Tyczkarki i tyczkarze będą rywalizować w.... galerii handlowej

  W najbliższą sobotę w Zielonych Arkadach odbędzie się lekkoatletyczny miting w skoku o tyczce. Zobaczymy polskie gwiazdy w tej dyscyplinie: Annę Rogowską, Monikę Pyrek, Piotra Liska i Pawła Wojciechowskiego. Ten ostatni powinien liczyć na szczególny doping, z racji trenowania w bydgoskim Zawiszy.

Wiadomości sportowe

Kosma Złotowski

 • Wykonawca trzech odcinków S-5 chce większej zapłaty

  Włoska firma Impresa Pizzaroti chce zwiększenia wartości realizowanego w ramach budowy drogi ekspresowej S-5 kontraktu. Impresa Pizzaroti wygrała przetarg na realizację trzech odcinków w województwie kujawsko-pomorskim: Białe Błota – Nowe Marzy – Dworzyskowo; Dworzyskowo – Aleksandrowo oraz Białe Błota – Szubin.

 • Czy będzie przetarg na przewozy kolejowe w kujawsko-pomorskim?

  Radny Michał Krzemkowski odnosząc się do zapowiedzi medialnych wyraził pogląd, że ogłaszanie przetargu na obsługę połączeń kolejowych w województwie to zły pomysł i Zarząd Województwa powinien dalej powierzać usługę państwowo-samorządowym Przewozom Regionalnym. Zdaniem marszałka Piotra Całbeckiego decyzja o przetargu ostatecznie jeszcze nie zapadła.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.